کاربر گرامی
از این که فروشگاه اینترنتی مارکت آنلاین 110 را برای خرید گزینش کرده اید، از شما سپاسگزاریم. جهت کاربرد بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی مارکت آنلاین 110، لطفا با مطالعه ریزبین موارد ذیل، ما را در ارائه خدمات بهتر مدد رسانید: ورود کاربران به وب ‌سایت مارکت آنلاین 110 استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏ های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری مارکت آنلاین 110 و دیگر خدمات ارائه شده بدست مارکت آنلاین 110 به معنای مستحضر بودن و باورپذیری شرایط و قوانین و همچنین شیوه به کارگیری سرویس ها و خدمات مارکت آنلاین 110 است. در نظر داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی اذعان کامل کلیه شرایط و قوانین مارکت آنلاین 110 از جانب کاربر است. لازم به بیان است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏ های پیشین محسوب می شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏ های مارکت آنلاین 110 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. چنانچه در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس‏ های مارکت آنلاین 110 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که کاربرد پیوسته شما از سایت به معنی پاسخ هرگونه تغییر است.

تعاریف
کاربر: اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام و تأیید پایانی آن می توانند از خدمات سایت مارکت آنلاین 110 بویژه ثبت سفارش، ثبت فروشگاه و اعلام نظر نسبت به محتواهای سایت استفاه نمایند.

مشتری: به کاربرانی گفته می‌شود که اقدام به ثبت سفارش کالا در مارکت آنلاین 110 می نمایند. از آنجا که مارکت آنلاین 110 یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون بازرگانی الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا کار حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

درصورت بروز مشکلی در پردازش نهایی سبد خرید همانند انجام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده به کیف پول کاربر انتقال می یابد. کاربر می تواند موجودی کیف پول خود را با ارسال درخواست هرچه زودتر دریافت نماید.

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای مارکت آنلاین 110 نگاه داشته است. مارکت آنلاین 110 هرچه زودتر وجوه واصله را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت مارکت آنلاین 110 می‌پذیرد از این فرمایش آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد عقیده خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در مارکت آنلاین 110 شامل مواد‌غذایی و کالاهای فاسد‌شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌ جز در مواردی که وزنی است، امکان دارد.

در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خویش را به واحد پشتیبانی از طریق شماره تلفن 09034178948 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش امکان دارد.